.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: ca26d60
 • متخلف تصرف اراضی ملی به رفع تصرف و حبس تعزیری محکوم شد
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از رفع تصرف 2513 مترمربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده قیصری با دستور قضایی و محکومیت یک نفر متخلف تصرف اراضی ملی به 4 ماه حبس تعزیری خبر داد.
 • 1397/10/10 دوشنبه2018-12-31T10:18:51+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی اظهار داشت: 2513 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان اردل تغییر کاربري شده بود که با پیگیري حفاظت محیط زیست استان و دستور مقام قضایی، رفع تصرف و به وضعیت سابق بازگردانده شد. وي اراضی ملی را جزو انفال و حقوق عامه مردم و برخورد با متجاوزان را از اولویت ها دانست و افزود: حفاظت از مناطق تحت مدیریت از وظایف و تکالیف اصلی اداره کل حفاظت محیط زیست استان است که به صورت مستمر و دائمی انجام می شود.

  این مقام مسئول از جدیت دستگاه قضا و همکاري مسئولان دست اندرکار و حمایت مردمی در این خصوص قدردانی کرد و گفت: متخلفی که اقدام به تغییر کاربری 2513 متر مربع از اراضی ملی بدون مجوز قانونی کرده بود توسط دستگاه قضایی، ضمن رفع تصرف و اعاده به وضع سابق به 4 ماه حبس تعزیری نیز محکوم شد که با توجه به نداشتن سابقه کیفری و پیش بینی اصلاح مرتکب قرار تعلیق به مدت یکسال برای وی صادر شد تا با این تخفیف حامی محیط زیست شود و اگر در مدت تعلیق تخلفی صورت دهد علاوه بر مجازات جرم اخیر، مجازات معلق نیز اجرا می گردد.

  احمدی در پایان ضمن تلاش و کنترل مناطق حفاظت شده توسط مأموران یگان حفاظت از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تخریب محیط زیست با شماره های 1540 و 3- 32223572 تماس حاصل نمایند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ