.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: d5be093
 • 60 نفر از معلمان در کارگاه آموزشی محیط زیست شرکت کردند
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از برگزاری کارگاه آموزشی محیط زیست ویژه معلمان و مدیران مدارس بخش میانکوه در شهرستان اردل خبر داد.
 • 1397/10/17 دوشنبه2019-01-07T12:40:37+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی با اعلام این خبر گفت: یکی از ارکان اصلی آموزش محیط زیست توجه ویژه به کودکان و نوجوانان است و مدارس از پتانسیل بالایی برای برنامه ریزی در این خصوص برخوردار هستند. وی همکاری متقابل حفاظت محیط زیست با آموزش و پرورش را برای دستیابی به این مهم ضروری دانست و افزود: در این راستا یک دوره آموزشی ضمن خدمت ویژه فرهنگیان به همت حفاظت محيط زيست شهرستان اردل و آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد. احمدی اظهار داشت: در اين دوره که با حضور 60 نفر از معلمان و مدیران مدارس در مدرسه شبانه روزی شهر سرخون برگزار شد، آموزش هایی با موضوع نقش و اهمیت محیط زیست، راه های حفاظت از آن، نقش دانش آموزان و معلمان در افزایش فرهنگ محیط زیستی در جامعه توسط کارشناسان حفاظت محیط زیست ارائه شد.

  این مقام مسئول ضمن ارج نهادن به مقام معلم، آموزش و انتقال مفاهیم حفظ محیط زیست را یکی از وظایف این اداره کل عنوان کرد و گفت: تلاش این مجموعه، آموزش و فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی کشور است که حفظ محیط زیست را وظیفه همگانی می داند.

  احمدی در پایان تصریح کرد: نتیجه اقدامات فرهنگی به سرعت به دست نمی آید اما در ارتقای باور عمومی برای مسئولیت پذیری نسبت به حفاظت از محیط زیست بسیار مؤثر است.

  گفتنی است، هفته گذشته دوره آموزشی مشابه در شهرستان بروجن نیز برگزار شد. این آموزش‌ها بصورت دوره‌ای در کل استان برگزار می‌شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ