.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار پربازدید

1
تلاش متخلفان برای قاچاق چوب در چهارمحال و بختیاری ناکام ماند مدیر کل حفاظت محیط زیست استان از دستگیری دو نفر متخلف، حین حمل چوب جنگلی با دو خودروی سواری در منطقه حفاظت شده هلن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی اظهار داشت: با تلاش مأموران یگان حفاظت محیط زیست، 2 نفر متخلف حمل چوب جنگلی در منطقه حفاظت شده جنگلی هلن دستگیر شدند.  وی افزود: مأموران یگان حفاظت محیط زیست در گشت و کنترل شبانه روزی دو خودروی سواری حاوی چوب های جنگلی قاچاق در این منطقه شناسایی و دستگیر کردند. 

این مقام مسئول عنوان کرد: مأموران این متخلفان سودجو را پس از تشکیل پرونده برای طی کردن مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل دادند.

احمدی در پایان ضمن تلاش و کنترل مناطق حفاظت شده توسط مأموران یگان حفاظت از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تخریب محیط زیست با شماره های 1540 و 3- 32223572 تماس حاصل کنند.

گفتنی است: منطقه حفاظت شده هلن با 40 هزار هکتار وسعت پس از سبزکوه دومین منطقه حفاظت شده چهارمحال و بختیاری است، که در محدوده شهرستانهای اردل، لردگان و کیار با فاصله تقریبی ۱۱۰ کیلومتری از مرکز استان واقع شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر