اطلاعیه
فراخوان شرکت در برنامه انتخاب محیط بانان نمونه تالابی سال ۱۳۹۷ سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری طرح حفاظت از تالاب های ایران برنامه انتخاب و تقدیر از محیط بانان نمونه تالابی را همزمان با روز جهانی تالابها برگزار می‌کند.

سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری طرح حفاظت از تالاب های ایران به منظور شناسایی، جمع‌آوری و طبقه‌بندی تجربیات موفق مرتبط با حفاظت بهینه اکوسیستمهای تالابی و قدردانی از اقدامات شایسته و زحمات بی شائبه حافظان تالاب های کشور، برنامه انتخاب و تقدیر از محیط بانان نمونه تالابی را همزمان با روز جهانی تالابها (۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی مصادف با ۱۳ بهمن ۱۳۹۷) برگزار می‌کند.در این بخش از رقابت محیط بانان نمونه تالابی که فعالیت های برجستهای در حفاظت و مدیریت مناطق تالابی کشور به انجام رسانده اند همزمان با مراسم روز جهانی تالاب ها معرفی و قدردانی می شوند.اقدامات انجام شده در راستای حفاظت و احیا تالاب ها در ۵ سال اخیر مورد پذیرش است و اشخاص حقیقی که طی ۲ سال گذشته عنوان محیط بان نمونه تالابی را اخذ کرده اند، واجد شرایط شرکت در این رقابت نیستند.

مهلت ارسال مدارک تا ۱۰ دی ماه ۱۳۹۷ است. فرم های دریافتی توسط کمیته داوران بررسی و نتایج آن در روز جهانی تالابها ۱۳ بهمن ماه اعلام خواهد شد. به نفرات برتر تندیس محیط بان نمونه تالابی و جوایزی اهداء خواهد شد.

لطفاً اطلاعات درخواستی را به آدرس تهران- اتوبان حکیم- پارک طبیعت پردیسان-ساختمان معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی- بلوک A دفتر اکوسیستمهای تالابی و آدرس پست الکترونیک wetland.bureau@doe.ir ارسال نمایند.

فرم

مشخصات داوطلب شرکت کننده:

*نام و نام خانوادگی

*رشته تحصیلی

*میزان تحصیلات

*تلفن تماس و نشانی

لطفا رزمه کاری خود را به همراه فرم درخواست ضمیمه فرمایید

*تالاب محل خدمت

مشخصات پروؤه / اقدامات شاخص انجام شده در زمینه حفاظت و مدیریت تالابها

*یکی از فعالیتهای شاخص خود مرتبط با موضوع حفاظت و مدیریت تالاب را شرح دهید ( حداکثر500 کلمه )

*دستاوردهای اصلی این اقدام را نام ببرید(حداکثر300 کلمه)

*کدام ویژگی ها فعالیت شما را متمایز و حائز شرایط محیط بان نمونه تالابی می نماید.

*لطفا مستندات مربوطه به پروژه و فعالیت های تالابی (عکس ، فیلم ،گزارش ،کتاب و...) را پیوست نمایید

بيشتر
سال 1398  سال رونق تولید